Blog nejen o ježdění na kole. Součástí webu je i e-shop, prodejna a cykloservis zaměřený na MTB enduro, trail a downhill a také na všechny ostatní druhy cyklistiky.

others

Test funkčního trika SIXS TS1

sixsPoměrně zanedbávanou vrstvou při bikování bývá spodní prádlo, není vidět a dres FOX jezdí rychleji, že :) No dostalo se ke mě k otestování triko italského výrobce SIXS a zde jsou moje poznatky. Triko jsem testoval například při nočním orienťáku SNT, potom při pár jízdách ale například i v práci (cykloservis) nebo při sekání trávy křoviňákem. (Pokračování textu…)


SNT 2023

snt_23Každý rok zjara přichází dvě neodbytný otázky, kolikrát jsme vlastně jeli SNT a pojedem letos zas? SNT, Suicidal Night Trophy, ve zkratce noční orienťák ze staré školy, tzn. bez GPS, ve dvojicích, okořeněno povětšinou psím počasím, skálami, bažinami, blouděním, tahaním kol tama kama bys nešel ani za světla pěšky, prostě sado maso s kolem.

(Pokračování textu…)


Jak Choze po 20ti letech ke Klokanovi přišel

kloky_22Když mě přišla na fb pozvánka od Peťana (bosse mtbs) do skupiny Retro MTB, tak jsem neváhal. Jelikož už mám nějakej věk, jednoduchými počty jsem se dopočítal, že do kolonky retro už jistě patřím.Skupina sdružuje nadšence do starých MTB, vůbec jsem netušil, že nás je tolik. Já osobně miluju starý cr-mo rámy, pevná vidlice, prostě simply MTB, to na čem jsem začínal a pokud se vybere dobrá trasa, šotolina, asfalt, tak se na tom dá suprově a zábavně povozit i dnes. (Pokračování textu…)


Endurace Dual Race 2022 – na Klokanovi po 20ti letech

eda_main_22

Když mě před měsícem přistála pozvánka od Edy na dual u něj na chalupě, zaradoval se a posmutněl jsem zároveň. Jelikož jsem zrovna zobal tuny prášků od bolesti a rozdýchával zlomených 6 žeber a klíční kost, chtěl jsem moc jet, ale věděl jsem, že to bude dost na knop. Přikoupil jsem vápník a čekal.
(Pokračování textu…)


SNT 2022

snt_22SNT neboli Suicidal Night Trophy, už 23. ročník akce, kterou pořádají nadšenci okolo spolku Austerlitz Adventure, ze Slavkova u Brna. Je to takový závod, nezávod. Jak už název napovídá, většinou jde o přežití.
(Pokračování textu…)


Ochutnávka Trutnov Trails

TT_main

Že je letos co se týče počasí stabilní říjen a svátek 28. vyšel na čtvrtek, začal jsem přemýšlet, že vyvezu rodinku + pár friends na nějakou bikovačku. (Pokračování textu…)


Rychlotrip na Považský Inovec


inovec_mainTohle pohoří leží na Slovensku kousek od hranic a chystal jsem se na něj snad 10 let a pokaždý to nevyšlo. Letos jsem si dal za úkol, že to prostě musí být a hotovo. Místní hřebenovku každej biker vychvaluje do nebes, má to být teda náročný, no co z Bílovic na Klajdu už jsme letos párkrát jeli, to dáme celý za jeden den. V mapě naklikáno 70 km a 2000 up, pěkně to odsejpalo na telefonu.
(Pokračování textu…)


SNT po brněnsku – noční přejezd 2020

safe_image

(Pokračování textu…)


Chráněno: NKKT vol.10

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:


Test – Mazivo na řetěz Peaty’s Link Lube 120ml

1

(Pokračování textu…)


Dlouhodobý test NORCO SIGHT A3 27,5″ 2018

Jeden z našich zákazníku a dost aktivní biker Pavel Zbíňovec sepsal menší test na Norco Sight, které u nás zakoupil. Jeho dlouhodobé zkušenosti a názor na tenhle bike najdete v článku. Za recenzi děkujeme a jsme rádi, že je spokojenej :)
sight_small
(Pokračování textu…)


Endurace (Edorace) 3 2018

small

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Pokračování textu…)


Chráněno: NaKaKat 2018

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:


Micro test – NORCO RANGE A 7.3 2018

norco_small

 

 

 

 

 

 

 

 

(Pokračování textu…)


NEW PUNKBIKE STORE

shop_mal

(Pokračování textu…)


PUNKBIKE STORE nově jako NORCO PARTNER SHOP

norco-main

(Pokračování textu…)


Jedna z předělávek v našem servisu…poznali by jste ho?

duratec-small


 


Christmas White Creek 2016

I letos došlo na už tradiční vánoční vyjížďku na Bílej potok, vody málo, zmrzlo, jelo to jak v léťe, rekordní účast asi 30 ks…Dobrý to bylo, za rok zase:)

wht_main_16

(Pokračování textu…)


Nový pumptrack v Brně-Lesné by MRSN

V Brně na Lesné, těsně před koncem města směrem na Soběšice roste nový pumptrack. Autorem a stavitelem není nikdo jiný, než Michal Maroši. Hrubá stavba je již skoro hotová, jemné doladění proběhne až na jaře, jak si to sedne. V plánu je i asfaltování povrchu. Díky za dobrou práci chlapci, pump není nikdy dost :)
15203277_10209207907813764_1639759485738618874_n

(Pokračování textu…)


S.N.T. 2016 – „teď budu chodit týden jenom z kopce…“

Clipboard01

(Pokračování textu…)


Dual jako Brno – dualový závod v Brně po 15 letech

dual_main

Krátký report a ze pár fotek inside:
(Pokračování textu…)


Muzejní Czech made kousek v našem servise – DBV Cycles

1

 

 

 

 

 

 

 

(Pokračování textu…)


Trek Mountaintrack 850 1994 – re-build

trek_main

(Pokračování textu…)


Aktualizace blogu – historie punkbike

Klik na fotku :)

zam