Blog nejen o ježdění na kole. Součástí webu je i e-shop, prodejna a cykloservis zaměřený na MTB enduro, trail a downhill a také na všechny ostatní druhy cyklistiky.

NEW PUNKBIKE STORE

shop_mal

Když koncem roku 2012 padlo rozhodnutí otevřít vlastní obchod, začlo to samozřejmě hledáním vhodných prostor. Po asi třech měsících se v realitce objevil domek na Sládkově, ideálnější místo jsem si nedovedl představit. Úspěšně tam PUNKBIKE STORE  začal a fungoval přes 4 roky. Bohužel k ideálnímu prostoru nepatřil ideální pronajímatel, postupem času jsem chtěl shop trošku upravit, začalo to novými dveřmi, ale všechny investice byly plně v mé režii a již se nedalo s prostorem pracovat dle mých představ. Paní majitelka domek prodat nechtěla, navíc část prostoru byla zaplněna nábytkem, kterého se nechtěla vzdát. Tak jsem pomalu začal přemýšlet nad přesunutím celého shopu. Letos v létě jsme se přestěhovali do Juliánova a tak začalo hledání zde. A koncem září jsme si s majitelem na Bělohorské plácli. Prostor je to menší, ale stavebně oddělená dílna od prodejny byl jeden z mých základních požadavků. Nakonec z toho byly 3 týdny slušné makačky, ale je přestěhováno. Ještě vše není finální, ale prodej i servis funguje bez omezení. 

Tak snad se vám bude nový PB líbit.

Fotky a popis najdete na stránce Prodejna BrnoNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Anti-Spam Protection by WP-SpamFree