Blog nejen o ježdění na kole. Součástí webu je i e-shop, prodejna a cykloservis zaměřený na MTB enduro, trail a downhill a také na všechny ostatní druhy cyklistiky.

SNT

SNT 2024 – už čtvrt století

snt24

Ano, je to skoro neuvěřitelné, ale první SNT parta nadšenců názvem Austerlitz Adventure ze Slavkova pořádala již v roce 1999. Ke mě se tahle taškřice dostala až díky sponzoringu ze strany Pellsu, kam jsem chodil do zaměstnání. Ročníky s Vidlou byly takový dost o pití, byli jsme mladí a bez dětí 😀 Co jsme se usadili, tak jsem vytáhl jako parťáka Mil a i to už je 10 let a byla z toho promáčená Jihlava. (Pokračování textu…)


SNT 2023

snt_23Každý rok zjara přichází dvě neodbytný otázky, kolikrát jsme vlastně jeli SNT a pojedem letos zas? SNT, Suicidal Night Trophy, ve zkratce noční orienťák ze staré školy, tzn. bez GPS, ve dvojicích, okořeněno povětšinou psím počasím, skálami, bažinami, blouděním, tahaním kol tama kudy bys nešel ani za světla pěšky, prostě sado maso s kolem.

(Pokračování textu…)


SNT 2022

snt_22SNT neboli Suicidal Night Trophy, už 23. ročník akce, kterou pořádají nadšenci okolo spolku Austerlitz Adventure, ze Slavkova u Brna. Je to takový závod, nezávod. Jak už název napovídá, většinou jde o přežití.
(Pokračování textu…)


SNT po brněnsku – noční přejezd 2020

safe_image

(Pokračování textu…)


S.N.T. 2016 – „teď budu chodit týden jenom z kopce…“

Clipboard01

(Pokračování textu…)


SNT 2014

snt_14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Pokračování textu…)


Suicidal Night Trophy 2013

snt_main

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Pokračování textu…)


Suicidal Night Trophy 2012 – doplněny fota!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Pokračování textu…)


SNT 2011- updated

Letošní SNT (Suicidal Night Trophy – noční orientační maraton) se opět vydařilo, bylo celkem DH friendly, ale o tom až později.

(Pokračování textu…)


Suicidal Night Trophy 2010 – tak trošku jinej race

Jako když jsme se doslechli s Vidlou o tomhle nočním závodě, bylo rozhodnutý…65 km v noci, po vysočině podle mapy a s kvalitním občerstvením před, při i po, nešlo jinak…

(Pokračování textu…)